3D tisk na míru

Co to je?

Je to možnost si od nás nechat vytisknout předmět na míru. Stačí nám dát jen parametry. Jestliže již máte 3D model je to pro vás plus. Samozřejmě, že pokud nemáte model nic se neděje, u nás je i ta možnost si předmět nechat vymodelovat nebo najdeme již hotové modely co jsou na internetu a vyhodnotíme s vámi, jestli jsou to, co potřebujete.

Co si u vás můžu nechat vytisknout?

Vytisknout můžeme cokoliv co má rozměry maximálně 460 x 460 x 470 mm (X - šířka x Y - hloubka x Z - výška,). V případě, že máte něco většího, tak je i možnost předmět rozdělit na více částí. 

Na něco málo z naší práce se můžete kouknout zde:

 

 

Jaké potřebujete parametry?

Z parametrů si nemusíte dělat těžkou hlavu. Veškeré parametry si od vás zjistíme v průběhu komunikace.

Z čeho to bude vyrobeno?

Možnosti našich materiálů najdete v záložce Filamenty (https://www.lookin3d.cz/filamenty/).

Jak vás můžu kontaktovat?

První možnost, jak nás kontaktovat je přes telefon pro základní informace. Dále bude komunikace směřována k e-mailu. Což je i druhá možnost. Zahájit touto komunikaci můžete buď formulářem na této stránce nebo kontaktováním na e-mail info@lookin3d.cz.

Kolik to bude stát?

Cena je individuální. Například za modelování si účtujeme 400kč za 1h, ale za službu hledání modelu na internetu a zaslání návrhu si nic nepřiplatíte. Dále se na výsledné ceně podílí doba tisku a cena za spotřebovaný materiál. Cena za jednu hodinu tisku na míru se u nás pohybuje mezi 25 – 50kč, což je cca o polovinu menší cena než u konkurence. Když si zažádáte již ze začátku konverzace, tak budeme moct podat hrubý ODHAD konečné ceny.

 

Vše se dá vyřešit 3D tiskem!

Nech nám vzkaz kontaktním formulářem, na email info@lookin3d.cz nebo rovnou zavolej na +420 777 201 788.

 

Zpět do obchodu